Vývoj     |     Testování     |     Automatizace

Nabídka pracovních míst

Ze života firmy

Teambuilding

Firma Leuze Engineering pořádá pro své zaměstnance spoustu firemních i rodinných akcí, které se staly tradicí. Pro zaměstnance jsou určeny zejména každoroční dvoudenní teambuildingové akce, které jsou spojeny s prohlídkami a návštěvami různých koutů České republiky.

Dětský den

Na Den dětí firma Leuze pořádala v roce 2019 výlet do ZOO v Praze Tróji. Akce se zúčastnili i rodinní příslušníci zaměstnanců včetně dětí, pro které především byl tento výlet určen. V roce 2020 se nám zatím nepodařilo akci vzhledem k aktuální situaci uskutečnit, ale plánovaná byla opět návštěva ZOO, tentokrát však v jiném městě.

Cyklo výlet

Otevírání cyklo sezóny probíhá i ve firmě Leuze Engineering v  průběhu června. Trasa je předem vybrána našimi nejlepšími odborníky. Jak je vidět na fotografiích, je tato akce energeticky náročná.

Letní setkání

V rámci rodinných akcí pořádaných společností stojí za zmínku také každoroční letní setkání spojené s fotbalovým turnajem. Pro děti je připravena celá řada soutěží a pro celou rodinu pak bohaté občerstvení s grilováním.

Vánoční večírek

Zakončení roku je spojeno s Vánočním večírkem. Večírek je pořádán jako poděkovaní všem zaměstnancům a jejich drahým polovičkám za celoroční pracovní výkon. Poslední večírek obohatil svým vystoupením bavič Zdeněk Izer.

Nastavení cookies